Biznesy Palikota. Kolejna znana osoba odsłania kulisy

0

W ostatnich tygodniach znów zrobiło się głośno o byłym polityku Januszu Palikocie. Powodem są problemy z jego biznesami. Znany dziennikarz, prezenter i przedsiębiorca szybko zareagował, sugerując, że chodzi tylko o płatności na czas.

Jarosław Kuźniar: Moim zdaniem chodzi tylko o płatności za FV na czas. Wiem, że trudne, ale dziś to ja płacę FV Palikota i od roku czekam na wykonanie zwykłego biznesowego zobowiązania. Nie ma tu Tuska, jest żal i wstyd

Wcześniej na temat działalności Janusza Palikota publicznie wypowiedział się inny dziennikarz – Filip Chajzer. Ujawnił na Instagramie, że otrzymał propozycję wejścia w biznes alkoholowy Janusza Palikota. Prezenter opisał rozmowę z przedstawicielką przedsiębiorcy.

“Miałem zainwestować minimum dwa miliony złotych w biznes alkoholowy. Do wyłożenia kasy miało mnie przekonać spotkanie ze wspomnianym biznesmenem” – relacjonował dziennikarz.

Chajzer miał się zapytać o gwarancję zwrotu zainwestowanych pieniędzy.

“To oczywiste, że Pan Janusz gwarantuje zwrot majątkiem osobistym” – przytoczył słowa kobiety Chajzer. “Parsknąłem śmiechem. Dziś już wiem, że ten interes życia dla wielu okazał się sytuacją nie do śmiechu” – dodał z przekąsem.

Źródło: https://www.money.pl/gospodarka/palikot-zali-sie-na-nagonke-znany-dziennikarz-reaguje-nie-ma-tu-tuska-jest-zal-i-wstyd-6926606684859072a.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *