Rolls-Royce Ghost Janusza Palikota trafił na aukcję samochodów poleasingowych

0

Może być wasz już za kilka ponad milion złotych, a jak trzeba to bank da wam atrakcyjny kredyt. Chyba coś nie pykło w interesie

Nad Januszem Palikotem zebrały się czarne chmury. Kontrowersyjny biznesmen jakiś czas temu założył Manufakturę Wódki i Wina i zdecydował się na dosyć specyficzny model inwestycyjny – można było się stać udziałowcem firmy wykupując odpowiedni pakiet obligacji. Te miały przynieść olbrzymie zyski, bo biznes wydawał się wręcz idealny – dobrej jakości alkohole, znane nazwiska w reklamach – Wojewódzki, Iggy Pop, a spożycie drogich alkoholi przez Polaków rośnie i rośnie. Drobni inwestorzy detaliczni rzucili się do inwestowania, dodatkowo skuszeni wizją dodatkowej wygranej. Janusz Palikot miał wśród nich rozlosować kluczyki do jego Rolls-Royce’a Ghost, który miał urocze tablice rejestracyjne W7 BUH – od nazwy jego piwa z domieszką oleju z konopi.

Miało być pięknie, a są milionowe długi, pracownicy, którzy nie dostali pensji i widmo bankructwa. Drobni inwestorzy stoją przed wizją utraty zainwestowanych pieniędzy, a Rolls-Royce Ghost trafił na aukcję i teraz każdy ma szansę wozić się jak Janusz Palikot.

Rolls-Royce to tylko jedno z aut Janusza Palikota, które trafiło na aukcję

Równie ciekawym samochodem jest Mercedes Klasy V przerobiony przez samego Klassena. Ten luksusowy VAN do wożenia VIP-ów może być wasz za milion złotych. Ma równie piękny numer rejestracyjny co Rolls – W3 BONGO. Auto pochodzi z 2022 roku, ma już 70 tys. km przebiegu, czyli auto spełniało swoją rolę.

Źródło: https://spidersweb.pl/autoblog/rolls-royce-janusza-palikota-aukcja-sprzedaz-leasing/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *